Пам'ятка для батьків!!!

2018-11-16

/Files/images/osn_2018/FB_IMG_1540660649587.jpg

До уваги батьків!

/Files/images/00000465.gif

Зима з її хуртовинами і морозами - тільки на перший погляд суворий час року. У дітей в цей час розваг хоч відбавляй. Ковзани, санки, лижі, та й просто гра в сніжки - ці розваги люблять усі. Але виявляється, звичайну прогулянку або катання з гори можна зробити ще веселіше. Головне - вибрати забаву цікавіше.

Вчимося правильно падати.

Зимові ігри без падінь не обходяться, а значить, правильно падати слід навчити навіть найменших. Дорослий пояснює дитині, що падати найкраще намагатися на бік, акуратно пом'якшуючи падіння руками і підгинаючи коліна. Краще не приземлятися на спину або вперед на руки. Знайдіть великий м'який замет і потренуйтеся сідати в нього таким чином. Малюк повинен не боятися падінь, а вміти правильно групуватися і уникати травм.

Діти і дорослі повинні пам'ятати:

спуск зі сніжної або крижаної гірки не повинен виходити на проїжджу частину або вести до водойми з незміцнілим льодом. Не можна влаштовувати ігри на тонкому льоду.

З самими маленькими дітьми краще кататися і грати в небагатолюдних місцях, при цьому маля весь час повинен бути на очах у батьків, щоб при необхідності вони завжди могли прийти на допомогу.

Вибираючи гірку, потрібно переконатися, що з-під снігу вздовж спуску не стирчать корчі або камені з гострими краями і що на шляху дитини не опиниться дерева чи стовпа.

Малюк не повинен підніматися на гору там, де спускаються інші хлопці. Інакше його можуть збити.

Не можна спускатися з гори, зчепивши кілька саней "паровозиком". Зустрівши яке-небудь перешкоду, ланки цієї конструкції почнуть врізатися один в одного, і дітлахи ризикують травмуватися.

Не варто й "загострювати" відчуття, катаючись з гірки головою вперед. Інакше у разі падіння дитина може отримати травму голови.

Кататися на санчатах по крижаній гірці теж не рекомендується, набагато безпечніше використовувати для цього спеціальні Ледянка. При грі в сніжки потрібно, перш за все берегти від "снарядів" обличчя. Не можна кидатися сніжками з крижаною скоринкою і зледенілим шматочками снігу - затверділі "боєприпаси" можуть вдарити не слабкіше кругляка, і забава закінчиться травмою.

Дитину перед рухомим зимовим гулянням не потрібно одягати занадто тепло. Закутаний малюк дуже швидко спітніє і ризикує застудитися.

Засвоїли заходи безпеки - тепер можна йти грати.

Кiлькiсть переглядiв: 7

Коментарi