Результат пошуку зображень за запитом "клипарт для садика" В центрі мальовничого села Коржі Семенівською свинофабрикою побудований дошкільний навчальний заклад ясла-садок “Ялинка” відкритий на підставі наказу №74 від 01.10.1974 р. директором Лісовим І.Г. З 14.09.1979 р. Семенівську свинофабрику перейменовано у радгосп-комбінат «Трубізький» , а з 2.08.1996 року ВАТ “Коржівське “ під керівництвом Лиги І.В. пізніше Скибенка І.В. Всі керівники піклувалися про дошкільний навчальний заклад побудований для працівників свинофабрики «Все краще дітям».

Приміщення ДНЗ «Ялинка» типове, розраховане на 140 місць. Територія дитячого садка обгороджена металевим парканом 125 секцій. Дитячі майданчики обладнані ігровими спорудами відповідно віковим особливостям дітей.

Дитячий садок «Ялинка» був опорним дитячим садком району з потужною матеріально-технічною базою, високим освітнім рівнем педагогічних кадрів, мав 6 груп які були переповнені дітьми 156 дітей та 35 чоловік обслуговуючого персоналу.

Очолювала дитсадок перша завідуюча Лівак Антоніна Павлівна.

Результат пошуку зображень за запитом "клипарт для садика"Пропрацювавши 4 роки виїхала з сім»єю для проживання в Чернігівську область. В 1978 році почала працювати завідуючою Кривонос Марія Михайлівна попрацювавши 6 років перейшла на посаду вихователя , а з 1984 року почала очолювати дошкільний заклад Онищук Валентина Степанівна, яка працювала в цей час , медичною сестрою закладу.

В зв»язку із зменшенням народжуваності в селі в дитячому садку почалось скорочення груп та обслуговуючого персоналу.

Працювали в закладі :

Медсестри закладу : Дідук Тамара Петрівна, Онищук Валентина Степанівна,

Працювали вихователями : Будяк Ганна Василівна, Могильна Ольга Леонідівна , Шило Тетяна Григорівна, Баляс Тетяна Миколаївна, Рогова Валентина Михайлівна, Пархоменко Галина Василівна, Хорошун Ольга Іванівна, Дарійчук Віра Петрівна, Сімак Ніна Юхимівна, Єфімова Надія Іванівна, Бова Ольга Іванівна , Логінова Катерина Григорівна, Качан Світлана Григорівна , Татарінова Валентина Володимирівна , Корнілова Лариса Яківна, Анфьорова Галина Гнатівна, Верхолюк Валентина Володимирівна , Куц Надія Онисимівна , Михалевська Валентина Василівна, Купрієнко Катерина Володимирівна , Каплуновська Марія Яківна, та ін..

працювали помічниками вихователів : Тюха Тетяна Іванівна, Котусенко Галина Миколаївна, Носовська Тетяна Миколаївна, Петріщева Руслана Миколаївна, Касяненко Надія Іавнівна, Пирхова Марія Миколаївна, Коваль Галина , Садова Галина Павлівна, Бородавка Галина Миколаївна, Чорнохатня Марія Михайлівна, Тараненко Надія Яківна, Синиця Галина Іванівна, Шило Олена П., Каплуновська Марія Яківна та ін..

завгоспи : Рябоконь Ніна Кирилівна, Хорошун Любов Іванівна , кастелянша Яремчук Галина Ігнатівна , Баскакова Антоніна Григорівна та ін..

кухарі Симоненко Галина Федосіївна , Люшненко Юлія Іллівна, помічник кухаря Чайка Ольга Григорівна, Житник Олександра Олександрівна, та ін

Та інший обслуговуючий персонал.

Після виходу на пенсію Онишук Валентини Степанівни з 14 грудня 2000 рокузавідувачем дошкільного навчального закладу призначена Вовк Раїса Михайлівна.

Дитячий садок знаходився на балансі ВАТ «Коржівське» нараховувалося всього 25 дітей, функціонувала одна змішана група. Дитячий садок знаходився в занедбаному стані та підлягав ремонту. Силами батьків був проведений ремонт однієї групи коридору , харчоблоку та проведений благоустрій території . На допомогу прийшли школярі , щоб провести благоустрій території . Галузь дошкільної освіти району і в цілому України переживала важкі часи, але попри всі соціально-економічні негаразди дитсадок функціонував і перебував в пошуку найефективніших шляхів.

02 жовтня 2002 року рішенням правління за № 135-к дитячий садок був переданий на баланс відділу освіти Баришівської райдержадміністрації.

В 2004 навчальному році приміщення дитячого закладу не отоплювалося. Групова кімната, яка була одночасно і спальнею опалювалася обігрівачами, а тому порушувався тепловий режим. Але не зважаючи на такі умови діти навчальний заклад відвідували.

В 2005 році дякуючи допомозі сільської ради сільському голові Тараненку П.С. в двох групах було проведене електроопалення , що і дало можливість відкрити ще одну різновікову групу дошкільнят.

Дякуючи допомозі та піклуванню сільського голови Стомаченко І.В. за рішенням Баришівської районної ради від 27.08.07 р. та 19.10.07 р. Коржівській сільській раді було надано додаткову дотацію в сумі 50 тис. грн. І відповідно 54 тис. грн. для проведення капітального ремонту та встановлення системи опалення з метою відкриття третьої групи раннього віку .

Було обстежено приміщення та виготовлено кошторис на проведення капітального ремонту приміщення, заключений договір з ПМК-12.Науменком В.І. Працівниками ПМК-12 був проведений капітальний ремонт приміщення, полагоджений дах та душники на даху, проведений ремонт двох груп ( розмивалась і білилась стеля, частково проводилась стяжка сатенгіпсом та пофарбування стін водоемульсійними фарбами ) замінена сантехніка, підведене опалення, встановили електрокотли для обігрівання двох груп, два бойлери в групових приміщеннях для нагрівання води, пошліфована паркетна підлога та покрита лаком., замінений частково лінолеум.

27 листопада 2007 року було відкрито третю групу для дітей раннього віку. Вихователь Шило Тетяна Григорівна та помічник вихователя Петріщева Руслана Миколаївна . Руслана Миколаївна створила затишок не тільки в своїй групі «Ромашка» , а всього дитячого закладу. Пошила штори і тюлі в групі, в музичному залі, коридорі, розмалювала стіни фрагментами казок в українському стилі. Через рік 12 листопада 2008 року було відкрито четверту групу для дітей раннього віку другого року життя. До відкриття цієї групи був проведений ремонт силами батьків та працівників дитсадка. Замінений лінолеум у коридорі, встановлено нову сантехніку, умивальники, крани, мийку для миття посуду, замінено двері, посклені вікна. Придбано нові тюлі, штори та ін.

Та закуплено сільською радою нові меблі : ліжка, столи , шафи для іграшок, для полотенець на суму 13701 грн.

Також придбаний посуд на суму 3900 грн. та постіль на суму 4962 грн.

Подарувала сільська рада телевізор і відеомагнітофон.

Забезпечили нову групу кваліфікованими кадрами це вихователь Чайка Тетяна Олександрівна , яка провела роботу з батьками та організувала проведення прибирання , закупівлю необхідного для групи інвентаря

Помічник вихователя Носовська Тетяна Миколаївна . Сьогодні навіть найменші деталі інтер’єру “дихають” любов’ю до малечі.

Відкриття четвертої групи викликало море позитивних емоцій і в працівників дошкільного закладу і в гостей свята.

Дякуючи сільському голові Стомаченко Ірині Вікторівні в 2012 році працівники ДНЗ «Ялинка» взяли участь у впровадженні спільного проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН « Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Була створена громадська організація «Дивоцвіт» керівник Чайка Тетяна Олександрівна Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту 160,235 тис.грн. Від Баришівської районної та Київської обласної державної адміністрації сільської ради (45%) -72,385 тис.грн.

Від організації учасників проекту : Європейський Союз та програми розвитку ООН

( 50%) - 79858 тис.грн.

Від організації «Дивоцвіт» - 8,000 тис.грн. Для того щоб зібрати кошти від громади села взяли участь активні батьки, члени батьківського комітету , депутати сільської ради Кругла Н.В, Горкавенко Ю.М.,Свірська Н.В.,Серединська Л.М.,Скибенко І.В.,Поладько С. , Куценко Л.М.,Ковальська Л., Ковтун В. секретар сільської ради Строль Р.Г., вихователь Чайка Т.О. , завідувач ДНЗ Вовк Р.М.. провели роз»яснювальну роботу серед населення , роздали інформаційні листки , виготовили стенд організації «Дивоцвіт» , виготовили та поставили скриньки для збору коштів . Найбільшу суму здали Гаманець Максим – 500 грн., Семеняка Микола Миколайович – 2000 грн.

Для впровадження мікропроекту виготовлена проектна документація на поточний ремонт будівлі ДНЗ «Ялинка» заміна 46 дерев»яних вікон на металопластикові. 15 червня 2012 року організація «Дивоцвіт» та Програма ООН провели Тендер де визначили переможця тендеру підрядника ДП «Нагель-Фенстер» з ціновими пропозиціями для виконання робіт у межах Мікропроекту. 04 серпня 2012 року організація ДП «Нагель-Фенстер» розпочала заміну вікон і закінчили у січні 2013 року.

Презентація проекту відбулася 11 червня 2013 року. На якій координатор проекту ЄС\ПРООН у Київській області Василенко Світлана Мусіївна вручила Сертифікат про успішну реалізацію Проекту, координатор Проекту ЄС\ПРООН у Баришівському районі Яценко Валентина Михайлівна вручила голові громадської організації "Дивоцвіт" Подяку Баришівського районного ресурсного центру з розвитку громад Баришівської райдержадміністрації.

Силами батьків та працівників закладу був проведений ремонт у всьому приміщенні зроблені відкоси на вікнах, побілена стеля , замінений колір на стінах по групах , на кухні , коридорі, методкабінеті, світлиці, музичному залі, покрили лаком паркетну підлогу, поповнилась матеріальна база демонстраційним , роздатковим матеріалом, придбали розвиваючі ігри та ін.. Слідкуємо за благоустроєм території. Весною провели випилювання сухих дерев. Завезли пісок у пісочницю . Провели озеленення території посадили вишні, сливу, шовковицю, бузок, скопали та посадили клумби і город . Вчасно проводиться обкошування території, стрижуться кущі. Побілили дерева, павільйон, бордюри, пофарбували ігрові споруди на майданчику, придбали два навісних бактерицидних випромінювачі для кварцування груп

Педагогічні працівники д\садка приймають участь у методичній роботі району, відвідують методичні об”єднання, семінари, відкриті заняття в дошкільних закладах району, діляться своїм досвідом роботи.

Пов’язане зображення В дитячому закладі працюють віддані , старанні працівники .

Вихователь-методист Гавриш Яна Олексіївна

Музичний керівник Ляшенко Валентина Іванівна

Вихователі закладу: Чайка Тетяна Олександрівна

Дерій Зінаїда Олегівна

Хоменко Антоніна Федорівна

Тимченко Марина Григорівна

Помічники вихователів : Мироненко Юлія Констянтинівна

Лубська Наталія Михайлівна

Строль Людмила Олександрівна

Кевуш Ирина Валерівна

Кухарі : Мироненко Ірина Миколаївна

Мукоїд Галина Вікторівна

Завгосп Марина Михайлівна

Медсестра Дорофей Лідія Василівна

Сторож Гусак Володимир Микитович

Двірник Ульянчик Анатолій Володимирович

Дякуючи допомозі сільської ради з боку фінансування та всім працівникам ДНЗ за їх працю і підтримку, батькам за співпрацю, відділу освіти за методичну допомогу, спонсорам ПМК-12 Науменку В.І., Семеняці М.М., Дудці С.С., Майсону Ю.М.,Морозу О.П. за те, що наш дитячий садок працює в належному режимі.

Результат пошуку зображень за запитом "клипарт для садика"

Кiлькiсть переглядiв: 149

Коментарi

  • Володимир

    2016-12-10 23:32:53

    В вашому нарисі згадується вихователька за імя'м Катерина Володимирівна Купрієнко. Я був би вам щиро вдячний, якщо б ви мені повідомили, чи працює вона на цей час. Повідомте на адресу ontheway@bigmir.net Дякую....