Картинки по запросу клипарт документация

Звітування про свою діяльність перед педагогічним

колективом та громадськістю завідувача ДНЗ (ясла-садок) «Ялинка» комбінованого типу Коржівської сільської ради

Відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 (зі змінами), Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (зі змінами), Положення про позашкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 № 433 (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 № 178 «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю», доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 01.04.2005 № 14-1, на виконання наказу головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації від 06.05.2005 № 142 «Про порядок звітування керівників освітніх закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю» та з метою утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації, дотримання вимог законодавства в частині законності збору благодійних і спонсорських внесків,

З в і т у ю

Як завідувач ДНЗ (ясла-садок) “Ялинка” перед педагогічним колективом та громадськістю про свою діяльність. За час моєї роботи на керівній посаді (17 років), що ми встигли зробити за минулий рік.

Аналіз результатів навчально-виховної та методичної роботи дошкільного навчального закладу(ясла-садок) „Ялинка”за 2016 – 2017 навчальний рік

І. Матеріально – технічна база закладу

Дошкільний навчальний заклад (ясла –садок) „Ялинка” комбінованого типу

Коржівської сільської ради. Власником якого є територіальна громада с. Коржі.

Діючий статут дошкільного навчального закладу зареєстровано 24.01.2017р. реєстраційний номер №13271050009000143.

Приміщення дошкільного закладу типове.

Розраховано на 140 місць.

Мовний режим закладу: україномовний.

Режим роботи закладу: 5-денний, 9– ти годинний.

Списковий склад дітей - 75 чол.

Кількість вікових груп: 4: ясельна, ІІ молодша, середня, старша.

Матеріально-технічна база дошкільного закладу задовільна.

Опалення водяне. ( два електричних нагрівачі «ЕКО» для системи водяного опалення)

Забезпечується відповідний температурний режим в групових кімнатах.

Природне та штучне освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Водопостачання проточною холодною водою здійснюється централізовано, подача гарячої води здійснюється через водонагрівачі. Харчоблок

забезпечений технологічним та холодильним обладнанням.

Створені умови для прання дитячої білизни.

ІІ. Кадровий паспорт

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Дошкільний заклад укомплектований педагогічним та обслуговуючим персоналом відповідно до Типових штатних нормативів. Педагогічні працівники: завідувач, вихователь – методист, музичний керівник, 4 вихователі; з них мають повну вищу освіту – 5 чол.

Обслуговуючий персонал: 10 чол.

Відповідно до перспективного графіка проходження курсів кваліфікації протягом 2016 - 2017 н.р. курси підвищення кваліфікації при Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів м.Біла Церква пройшли завідувач Вовк Р.М., вихователь - методист Гавриш Я.О., музичний керівник Ляшенко В.І., вихователь Чайка Т.О.

Усі педагоги систематично працювали над удосконаленням своєї професійної майстерності, обговорювали на методичних об’єднаннях, вивчали досвід колег.

З метою підвищення теоретичного рівня та фахової підготовки колективу були придбані новинки методичної літератури, наочні матеріали, розвивальні та дидактичні ігри, які шляхом самоосвіти опрацьовували протягом навчального року педагоги. Також, за допомогою сільської ради, проведена підписка на періодичні видання: «Дошкільне виховання», "Вихователь-методист", "БВДЗ", «Медична сестра», «Практика управління дошкільним закладом».

ІІІ. Організація навчально-виховного процесу.

Результативність роботи з дітьми

На виконання Законів України „Про дошкільну освіту”, „Про охорону дитинства”, положення про дошкільний навчальний заклад протягом 2016 – 2017 навчального року педагогічний колектив працював над вирішенням таких завдань:

v впроваджувати в практику реалізації державного стандарту дошкільної освіти – Базового компоненту;

v продовжувати створювати належні умови для реалізації завдань Програми розвитку дитини ”Українське дошкілля” та «Впевнений старт»(для страших дошкільників), організації навчально-виховної роботи та підпорядковувати створений розвивальний простір інтересам дітей;

v спрямувати зусилля педколективу на створення здоров’язбережувального освітнього простору;

v - Формувати практичні економічні уміння і навички.

Становлення соціального здоров'я дошкільників в умовах ДНЗ та сім’ї.

v Національно-патріотичне виховання дошкільників.

v Розвиток музичного виховання;

v Засоби освітнього впливу на дитячу особистість – творча гра (сюжетно-рольова, конструкторсько-будівельна, театралізація, драматизація),

v Виховання дошкільнят засобами художньої література (фольклор, авторські твори) і робота з дитячою книжкою.

v Активізувати роботу щодо екологічного виховання дошкільників.

Виконання поставлених завдань вирішувалося через організацію навчально-виховного процесу педагогами дошкільного закладу шляхом виконання завдань Базового компонента дошкільної освіти, Програми навчання та виховання дітей ”Українське дошкілля” та «Впевнений старт»(для старших дошкільників)

Організація навчально – виховного процесу підпорядкована систематичному плануванню роботи з дітьми, навчальні перспективні та календарні плани відповідають віковим категоріям дітей, їх психологічним особливостям, типу та умовам закладу. Види та форми планування в обов’язковому порядку погоджені педагогічною радою та щомісячно погоджуються та затверджуються вихователем – методистом і керівником закладу.

Беручи до уваги завдання Програми навчання та виховання дітей Програми розвитку дитини ”Українське дошкілля” та «Впевнений старт»(для старших дошкільників), педагогічний колектив ДНЗ постійно працює над створенням належного розвивального середовища, його поповненням, прикладає максимум зусиль для забезпечення належного психологічного комфорту дітей. У своїй роботі педагоги дотримуються головного принципу дидактики - навчання через гру, тому всі форми роботи протягом навчального року побудовані на використанні різних за характером та змістом ігор під час занять, практичної діяльності, на прогулянках.

У практиці роботи дитсадка ігрова діяльність постійно інтегрується з іншими видами діяльності дітей: мовленнєвою, трудовою, мистецькою. В результаті такої роботи діти ефективно оволодівають вміннями гратися іграшками, самостійно будувати сюжети ігор, дотримуватися правил, правильно обирати дидактичний матеріал, налагоджувати партнерські відносини з однолітками і т.д.

Простір групових кімнат використовувався таким чином, щоб діти мали можливість діяти невеликими підгрупами та індивідуально, вільно пересуватися в предметному просторі, за бажанням змінювати свою діяльність. Педагоги постійно працювали над тим, щоб у ігрових осередках було достатньо матеріалу для організації творчих, дидактичних, розвиваючих ігор, матеріал для організації дослідницької та практичної діяльності, що, в свою чергу, сприяло саморозвитку дітей. Таке організоване предметно – ігрове середовище відповідає психолого – педагогічними вимогам і забезпечує розвиток та емоційний добробут дітей, відповідає їх інтересам та потребам у набутті та реалізації життєвого досвіду. Вихователі постійно дбали про те, щоб діти вільно орієнтувалися у створеному середовищі, мали вільний доступ до всіх його складових, уміли самостійно діяти в ньому та користуватися матеріалами і обладнанням.

Робота по охороні життя та безпекижиттєдіяльності дітей

Керівництвом дошкільного закладу постійно проводився контроль над виконанням завдань Інструкції по охороні життя та безпеки життєдіяльності дітей в дошкільному закладі. В даному напрямку проводилося постійне інструктування усіх працівників закладу, питання безпеки життєдіяльності

дітей виносилося на розгляд педагогічних рад, виробничих нарад. Перед початком нового навчального року та щомісячно проводиться комісійний огляд приміщень ДНЗ, всього наявного інвентаря та обладнання на стійкість та безпеку у використанні. У вересні проведено тиждень безпечного пішохода: « Увага! Діти на дорозі » , а в травні «Безпека на дорозі – безпека у житті». В жовтні та травні традиційно проведено Тиждень безпеки життєдіяльності дітей, протягом якого вся діяльність дітей була спрямована на формування в них гігієнічних навичок та основ здорового способу життя, знання ними норм безпечної поведінки вдома та в природному довкіллі.

Підготовка дітей до навчання в школі

Наші вихованці мають достатній і середній рівень саморегуляції та самостійності, вміють слухати і виконувати вказівки дорослого, контролювати себе, оцінювати свої відповіді та відповіді однолітків.

Аналіз вивчення стану роботи зі старшими дошкільниками дає можливість робити висновки, що велику увагу вихователь Марина Григорівна Тимченко приділяла не лише формуванню спеціальних умінь, а й створювала для дітей умови по формуванню здатності емоційно реагувати на навколишній світ, міркувати, планувати власну діяльність, доводити розпочату справу до кінця, що в свою чергу є найважливішими чинниками у формуванні успішної навчальної діяльності. Все це прослідковувалося в різних видах діяльності дітей: образотворчій – через ліплення, малювання, конструювання, через ознайомлення з навколишнім світом , в музичній, фізкультурній, ігровій, дослідницькій діяльності.

Вагома робота проводилася з розвитку сприймання (оперування сенсорними поняттями: кольором, формою, величиною), із зорово – моторною координацією (вправність дрібних рухів руки дитини) та здатністю оперувати певними предметно – кількісними відношеннями ( порівняння предметів, орієнтування в просторі). Велика увага приділялася мовленнєвому розвитку дітей, під час організованих занять їх навчали основам грамоти, готували руку до письма через графічні завдання.

Така планомірна і систематична робота зі старшими дошкільнятами дала позитивну динаміку у їх підготовці до майбутнього навчання в школі.

Співпраця з місцевою ЗОШ.

З Коржівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ст.. укладено спільну угоду про співпрацю, якою передбачено заходи, спрямовані на узгодженість питань щодо розвитку, навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку .Складено та погоджено план роботи по забезпеченню наступності між дошкільною та початковою ланками освіти, яким передбачено:

- спільні педагогічні ради;

- відслідкування подальших досягнень випускників ДНЗ;

- взаємовідвідування уроків та занять;

- робота з батьківськими колективами;

- екскурсія до школи ( лютий 2017р.)

Робота з батьками вихованців

Однією з важливих ланок роботи дошкільного закладу є співпраця з родинами наших вихованців. Педагогічний колектив постійно сприяв психологічної та педагогічної компетентності батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, питань навчання та виховання дошкільнят шляхом проведення різноманітних форм роботи: батьківських зборів, розміщення матеріалів у куточках для батьків, групових та індивідуальних консультацій, анкетування та діагностування, постійне залучення до активної участі у святах, ранках. Відкритих заходах, конкурсах, святах. Використання таких форм роботи передбачає співробітництво, співтворчість педагогів, дітей та батьків.

Слід відмітити, що протягом навчального року батьки надавали посильну допомогу у зміцненні матеріально-технічної бази дитсадка. Спільна та чітка робота з батьківським комітетом дала можливість зробити косметичні ремонти в усіх вікових групах, придбати дитячі меблі, поповнити арсенал дитячих іграшок, укомплектувати дитячі ігрові майданчики нетрадиційним ігровим та фізкультурно – спортивним обладнанням.

Протягом 2016-2017 року батьки активно залучались до навчально-виховного процесу це:

ü до активної участі у музичних та спортивних святах і розвагах;

ü у проведенні різноманітних конкурсів «Осінній букет», «Наш друг – світлофор» (вироби), «Україна моя – Батьківщина» (малюнок), «Моя годівничка», «Український оберіг» «Небезпечний сірничок» «Весняний букет», «Великодня писанка», «Небезпечні речі для малечі»;

ü Залучали батьків до проведення спільних акцій «Намалюй малюнок, зроби оберіг для наших солдатів», озеленення території «Посади своє деревце»

ü залучати батьків до посильної участі в оснащенні предметно-розвивального середовища в групі;

ü проводили анкетування батьків щодо роботи ДНЗ та підготовки дітей до школи;

ü проведені для батьків дні відчинених дверей «Золотава осінь» (листопад), «Різдвяні свята в ДНЗ» (січень), «День народних традицій» (квітень).

Організація роботи методичного кабінету

Протягом навчального року в закладі успішно проводилася методична робота, якою керувала вихователь-методист Гавриш Я.О.. ЇЇ зміст побудований на основі державних документів про освіту, науково-педагогічних досліджень, навчальних планів, програм, новинок психолого-педагогічної літератури, інструктивно-методичних матеріалів з проблеми організації методичної роботи. Обговорено та проаналізовано заплановані контрольні та показові заняття, відвідування занять між педагогами закладу, колективні перегляди. Проведено 4 педагогічні ради, методичні об’єднання вихователів - рішення яких виконані. На даних засіданнях обговорювалися навчальні плани, заслуховувалися

аналізи тематичних перевірок, проводилися контрольні анкетування вихователів з різних методик, засідання круглих столів та інші форми роботи з кадрами.

Протягом року здійснювався контроль за навчально-виховним процесом шляхом безпосереднього спостереження і аналізу роботи вихователів, контролювання їхніх планів.

Педагогічний колектив взяв активну участь у районному конкурсі «Візерунки Великодня», «Я маю право»

Вихователем-методистом та педагогічним колективом протягом 2016-2017 року були проведені тематичні заходи тижні В.О.Сухомлинського «Людина починається з добра», «Чарівної казки» «Добрих справ», «Свої права ти друже знай, їх цінуй та захищай», «Яскравих кольорів та вражень», «Шевченко – великий український поет», тиждень Здоров'я, «Екологознайка». Раз в місяць проводилися Дні Здоров'я, та розваги.

Зусилля педагогічного колективу були спрямовані на реалізацію завдань, які передбачають формування у дитини здібностей і бажання усвідомлювати себе як особистість. Ці домінуючі завдання обговорені на педагогічних радах, виробничих нарадах, під час індивідуальних і групових консультацій, на їх основі здійснювалася корекція педагогічного стилю роботи вихователів.

Педагогічний колектив дошкільного закладу працював над науково – методичною проблемою «Використання сучасних інноваційних технологій у навчально-виховному процесі дошкільного навчального закладу». У 2016-2017 навчальному ріці вихователі працювали над своєю науковою проблемою: Гавриш Я.О. – «Розвиток соціально-моральних якостей у дітей дошкільного віку» та «Економічне виховання дошкільників».

Чайка Т.О. – «Формування екологічного світогляду у дітей дошкільного віку.

Тимченко М.Г. – «Формування патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку».

Хоменко А.Ф. – «Фізичний розвиток дитини вчора, сьогодні та завтра .»

Дерій З.О. – ««Використання творів живопису для розвитку творчої уяви та художніх здібностей дошкіль-ників».».

Ляшенко В.І. – «Музичне виховання – засіб формування морально патріотичних почуттів у дітей..»

Під час організації роботи з педагогічними кадрами використовувалися традиційні та нетрадиційні форми роботи, зокрема диспути, педагогічні лекторії, робота творчої групи, анкетування та діагностування, конкурси і т.д.

Слід зазначити, що пошук організації навчання вихователів мав вигляд інтегрованого процесу, що припускало варіацію вже відомих методів роботи з інтерактивними. Під час інтерактивної взаємодії відбувалося не тільки накопичення знань, але й формувався механізм самореалізації кожного вихователя. Крім того, використання інтерактивних методів насичувало зміст методичної роботи, що в свою чергу, впливало і на якість безпосередньої роботи з дітьми.

Завдання на літній оздоровчий період:

1. Здійснення ретельної попередньої підготовки дошкільного закладу: зміцнення матеріальної бази, ремонту приміщень, технологічного

обладнання, ігрових майданчиків, придбання необхідного ігрового інвентарю та обладнання, засобів медичного обслуговування .

2. Переведення закладу на санаторний режим роботи ( розвантажити навчально-виховний процес, збагатити режим дня дітей руховою активністю, посилити роботу по проведенню фізкультурно-оздоровчих, загартовуючих та лікувально-профілактичних заходів, збагатити харчування дітей вітамінами, за рахунок введення в раціон щоденного споживання соків та фруктів).

3. Сприяти збереженню і зміцненню здоров'я кожної дитини, підтримувати інтерес до здорового способу життя, до занять фізкультурою і спортом. Розвивати потребу у щоденній руховій діяльності.

Адміністративно – господарська діяльність.

В зв»язку з об»єктивною необхідністю привели Статут дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Ялинка» у відповідність до діючого законодавства, керуючись ст.16 Закону України «Про дошкільну освіту», ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,згідно Постанови КМУ від 13.07.2016 № 440 «Про затвердження порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій , включення неприбуткових підприємств, установ,організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», привели у відповідність Статут дошкільного закладу згідно чинного законодавства та внесли зміни до повного найменування навчального закладу із зазначенням засновника.

В розділі І Статуту внесені такі зміни:

- зміна повного найменування закладу із зазначенням засновника та номеру будівлі закладу 20.

Включили текст: «Доходи (прибутки) навчального закладу використовуються виключно для фінансування видатків на утримання навчального закладу, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямків діяльності, визначених його установчими документами.»

- «Отримані доходи (прибутки) або їх частина не може перерозподілятись серед засновників (учасників), членів навчального закладу, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб, а у разі ліквідації його активи повинні бути передані іншій неприбутковій організації відповідного виду або зараховані до доходу бюджету.»

- «У разі припинення навчального закладу (у результаті його ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) його активи повинні бути

передані одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховані до доходу бюджету.»

- внесли зміни до назви навчального закладу із зазначенням засновника, та схвалили назву закладу у наступній редакції: « Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок ) «Ялинка» комбінованого типу Коржівської сільської ради Баришівського району Київської області».

За зміну Статуту ДНЗ «Ялинка" управління освіти , молоді та спорту перерахували 450 гривень реєстратору .

На батьківських зборах обговорювалося питання про зміну графіка роботи закладу.

З 01 лютого 2017 року , за проханням батьків, змінився графік роботи закладу. Заклад , згідно Статуту, працює з 8.00 години до 17.00 години.

Що можемо ми робимо своїми силами . Слідкуємо за благоустроєм території. Весною провели випилювання сухих дерев. Завезли пісок у пісочниці, провели озеленення території скопали та посадили клумби і город . Вчасно проводиться обкошування території, стрижуться кущі. Побілили дерева, павільйон, бордюри та пофарбували ігрові споруди на майданчику.

Взяли активну участь в проведенні благоустрою території. Провели акцію «Посади своє дерево»

ПАТ «УФІК-Агро» генеральний директор Ельканова Світлана Володимирівна в квітні 2017 року допомогла придбати лак паркетний 18 л. для харчування дітей борошно, олію, цукор.

Сільська рада виділила 3000 грн. для придбання 2 тенів до електрокотлів та 3000 грн. для придбання посуду на кухню. Також придбали 2 емальованих відра та 2 каструлі із нержавіючої сталі.

Управління освіти, молоді та спорту придбали електричну плиту на кухню.

Заготовили в достатній кількості овочів на зиму від батьків ( для малозабезпечених овочі завезла сільська рада від фермерів). Намагаємось дотримуватись виконання норм по харчуванню , середня вартість харчування в закладі 2016 року становила - 16,40 грн., а середня вартість утримання однієї дитини в закладі 13416,35 грн. в рік.

Забезпечуємо харчування вихованців дошкільного навчального закладу з розрахунку вартості однієї дитини дошкільного віку у сумі 25 грн. 00 коп. в день (в т.ч. 15 грн. 00 коп. (60%) – за рахунок субвенцій сільської ради та 10 грн. 00 коп. (40 %) – батьківська плата на одну дитину).

Організували харчування для дітей пільгових категорій, затвердили списки дітей закладу , яким надаються пільги на харчування за рахунок бюджетних асигнувань на підставі: заяви батьків, посвідчення, довідки про склад сім»ї, свідоцтва про народження дитини.

Установили знижку з плати за харчування дітей на 50% від вартості харчування дитини на день, батькам вихованців, які мають троє і більше дітей

- Щегольській Євгенії Валеріївні посвідчення №АІ008116 дійсне до 01.07.21р.

- Кіцул Максиму Павловичу посвідчення №БС014005 дійсне до 07.07.22 р.

- Лотоцькому Євгенію Дмитровичу посвідчення № АІ008149 дійсне до 01.05.23 р.

- Орлову Максиму Олексійовичу посвідчення №АІ005459 дійсне до 28.08.20 р.

- Кобі Вікторії Романівні посвідчення №БС014012 дійсне до 30.06.17 р.

Призначили безкоштовне харчування:

-Гопкало Ніці Ігорівні довідка № 6 від 04.01.2017 р. до 31.05.2017 р., як малозабезпеченій сім»ї.

-Кушніренко Арсенію Романовичу довідка № 1140 від 1.09.2017 р. до 29.02.2017 р., як малозабезпеченій сім»ї.

-Сальніковій Вероніці Сергіївні , згідно довідки № 02 від 07.04..2016 р. батько якої перебув в зоні АТО має статус учасника бойових дій.

Харчування дітей в ДНЗ здійснюється відповідно до норм харчування , затверджених постановою Кабінету Міністрів України.

Кошти на харчування виділяються. Харчування здешевлюється за рахунок овочів, які поступають від батьків. Проводиться вітамінізація блюд. Харчоблок оснащений необхідним технологічним обладнанням, гарячою і холодною проточною водою та відповідає санітарно-гігієнічним вимогам щодо його утримання.

Ведеться контроль за виконанням санітарного та протиепідемічного режиму групових кімнат, харчоблоку.

Медична сестра та завгосп ведуть документацію щодо харчування дітей. Здійснюють контроль за харчуванням, ведуть журнал закладки продуктів за участю кухаря, в якому роблять помітку про основні продукти та їх використання за складеним меню.

Полуфабрикати не використовуємо. Котлети, пельмені , вареники всіх видів, пироги та ін. виготовляються власноруч. Для профілактики від грипу даємо дітям цибулю, часник, лимони. Варимо компоти із заморожених ягід , узвари із сухофруктів. Проводиться контроль за якістю продуктів, терміном реалізації. В достатній кількості заготовляємо на зиму овочі, проводимо соління. Під час оздоровчого періоду даємо дітям соки, свіжі овочі , фрукти, салати. Продукти харчування постачаються поставщиками та завгоспом до ДНЗ разом із супровідними документами , які свідчать про якість продуктів .

Намагаємося меню зробити різноманітним і повноцінним. Підприємці села Майсон А.М., Азарова О.І., Євтушенко М.В. надають благодійну допомогу закладу під час проведення оздоровчого періоду , привозять соки , свіжі овочі та фрукти згідно сертифікатів якості.

Зверталась з листами в благодійні фонди: «Розвиток села»; «Відродження»; Арсенія Яценюка « Відкрий Україну», «Дитячий світ», Павла Різаненка “Лівобережна Київщина» але жоден фонд нічого не допоміг.

Медичне обслуговування дітей проводить медична сестра Дорофей Лідія Василівна. На кожну дитину групи складається « Листок здоров»я ». Він допомагає медичній сестрі і вихователям здійснювати індивідуальний підхід до дітей, що мають відхилення в стані здоров»я. На протязі року в закладі вихователями та медсестрою проводиться санітарно-просвітницька робота серед батьків та дітей. Ця робота проводиться у формі бесід та інструктажів, під час ранкових прийомів у вечірні години, на батьківських зборах.

Два рази на рік проводиться медичний огляд всіх працівників дитячого закладу.

Систематично проводиться огляд дітей з антропометричними вимірюваннями.

Проводимо оздоровчо-профілактичну роботу , закалювання дітей повітряними та сонячними ваннами, методом сольових доріжок, профілактика плоскостопи, ходять босоніж по ребристій дошці, килимках із пробок, траві. Слідкуємо за одягом дітей, відповідно погодних умов. Систематично проводимо аналіз захворюваності дітей по групах та здаємо в санстанцію.

Дитячого травматизму в д\с за останні 17 років не було. Інколи батьки звертаються з проханням звернути увагу на ту чи іншу проблему . Завжди намагаюся допомогти , підказати, порадити.

Нелегко працювати в умовах економічної кризи в країні, в умовах політичної боротьби, але ми чітко уяснили собі, що запорука успіху , в нашій справі - це наполеглива праця та тісна взаємодія з батьками.

Грубих порушень на протязі моєї діяльності на керівній посаді з боку вищестоящих організацій не було.

Дякуючи всім працівникам ДНЗ за їх працю і підтримку, батькам за співпрацю , управлінню освіти за методичну допомогу, також спонсорам за те , що наш дитячий садок працює в належному режимі. .

Завідувач ДНЗ (ясла-садок) “Ялинка “ Вовк Р.М.

Інформація

про запланований ремонт дошкільного навчального закладу ясел-садка «Ялинка» протягом літніх канікул у 2017 році

№ п/п

Які роботи будуть організовані

Термін проведення робіт

Виконавці

даних робіт

1.

Ясельна група «Дзвоник»

Вихователі

Ремонт 4 кранів

червень

Батьки

Ремонт 3 унітазів

червень

Батьки

Лакування паркетної підлоги .

червень

Працівники закладу

Фарбування підлоги в туалеті .

червень

Працівники закладу

Заміна плафонів в спальні .

червень

Батьки

ІІ молодша група «Ромашка»

Заміна кранів в умивальниках .

червень

Батьки

Фарбування стін у туалеті

червень

Працівники закладу

Лакування паркетної підлоги

червень

Працівники закладу

Середня група « Соняшник»

Фарбування стін у групі, спальні

червень

Батьки

Лакування паркетної підлоги

червень

Вихователі

Фарбування підлоги в туалеті.

червень

Працівники закладу

Заміна дверей в спальні

червень

Батьки

червень

Батьки

Старша група « Зернятко»

Фарбування стін в коридорі

червень

Батьки

Лакування паркетної підлоги

червень

Працівники закладу

Фарбування підлоги в туалеті

червень

Працівники закладу

Ремонт бачків до унітазів

червень

Працівники закладу

Заміна плафонів у групі

Кухня

Фарбуємо підлогу ( 9л. полової фарби )

червень

Працівники закладу

Фарбуємо двері , батареї ( 3л. білої фарби)

червень

Працівники закладу

Фарбування стін (голубої фарби 3л.,бірюзової 6 л.)

червень

Працівники закладу

Замінити змішувачі води до мийки посуду

червень

Працівники закладу

Коридор

Фарбування підлоги ( 3 л. полової фарби)

червень

Працівники закладу

Ремонт порогу (Тротуарна плитка )

червень

Працівники закладу

Ремонт системи опалення (замінити плату, 2 циркуляційні насоси до опалення)

червень

УІФК-«Агро»

Музичний зал

Фарбування стін

червень

Працівники закладу

Лакування паркетної підлоги

червень

Працівники закладу

Благоустрій території

Фарбування ігрових споруд

червень

Працівники закладу

Часткове фарбування огорожі

червень

Працівники закладу

Обладнання спортивного майданчика

червень

Працівники закладу

Харчування дітей в ДНЗ здійснюється відповідно до норм харчування , затверджених постановою Кабінету Міністрів України.

Кошти на харчування виділяються. Харчування здешевлюється за рахунок овочів, які поступають від батьків. Проводиться вітамінізація блюд. Харчоблок оснащений необхідним технологічним обладнанням, гарячою і холодною проточною водою та відповідає санітарно-гігієнічним вимогам щодо його утримання.

Ведеться контроль за виконанням санітарного та протиепідемічного режиму групових кімнат, харчоблоку.

Медична сестра та завгосп ведуть документацію щодо харчування дітей. Здійснюють контроль за харчуванням, ведуть журнал закладки продуктів за участю кухаря, в якому роблять помітку про основні продукти та їх використання за складеним меню.

Полуфабрикати не використовуємо. Котлети, пельмені , вареники всіх видів, пироги та ін. виготовляються власноруч. Для профілактики від грипу даємо дітям цибулю, часник, лимони. Варимо компоти із заморожених ягід , узвари із сухофруктів. Проводиться контроль за якістю продуктів, терміном реалізації. В достатній кількості заготовляємо на зиму овочі, проводимо соління. Під час оздоровчого періоду даємо дітям соки, свіжі овочі , фрукти, салати. Середня вартість харчування на даний час складає 25 грн.

Продукти харчування постачаються поставщиками та завгоспом до ДНЗ разом із супровідними документами , які свідчать про якість продуктів .

Намагаємося меню зробити різноманітним і повноцінним. Підприємці села Майсон А.М., Азарова О.І., Євтушенко М.В. надають благодійну допомогу закладу під час проведення оздоровчого періоду , привозять соки , свіжі овочі та фрукти згідно сертифікатів якості.

Проводиться робота з батьками. Вихователі готуються до батьківських зборів, разом з батьками вирішують всі проблеми садочка.

Всі батьки , взяли активну участь в підготовці д\с до навчального року. Для дітей середньої та старшої групи батьки придбали літературу для розвитку логічного мислення з розвитку математики, мови, письма , ознайомлення з природою.

Медичне обслуговування дітей проводить медична сестра. На кожну дитину групи складається « Листок здоров»я ». Він допомагає медичній сестрі і вихователям здійснювати індивідуальний підхід до дітей, що мають відхилення в стані здоров»я. На протязі року в закладі вихователями та медсестрою проводиться санітарно-просвітницька робота серед батьків та дітей. Ця робота проводиться у формі бесід та інструктажів, під час ранкових прийомів у вечірні години, на батьківських зборах.

Два рази на рік проводиться медичний огляд всіх працівників дитячого закладу.

Систематично проводиться огляд дітей з антропометричними вимірюваннями.

Проводимо оздоровчо-профілактичну роботу , закалювання дітей повітряними та сонячними ваннами, методом сольових доріжок, профілактика плоскостопи, ходять босоніж по ребристій дошці, килимках із пробок. Слідкуємо за одягом дітей, відповідно погодних умов. Систематично проводимо аналіз захворюваності дітей по групах та здаємо в санстанцію.

Дитячого травматизму в д\с за останні 17 років не було. Інколи батьки звертаються з проханням звернути увагу на ту чи іншу проблему . Завжди намагаюся допомогти , підказати, порадити.

Нелегко працювати в умовах економічної кризи в країні, в умовах політичної боротьби, але ми чітко уяснили собі, що запорука успіху , в нашій справі - це наполеглива праця та тісна взаємодія з батьками.

Грубих порушень на протязі моєї діяльності на керівній посаді з боку вищестоящих організацій не було.

Дякуючи всім працівникам ДНЗ за їх працю і підтримку, батькам за співпрацю , управлінню освіти за методичну допомогу, також спонсорам за те , що наш дитячий садок працює в належному режимі. .

Завідувач ДНЗ (ясла-садок) “Ялинка “ Вовк Р.М.

Доброго дня ! Шановні батьки, працівники, запрошені !

Сьогодні ми зібралися на загальні збори (конференцію )

Повістка дня :

Звіт завідуючої ДНЗ “ Ялинка” “ перед педагогічним колективом та громадськістю про свою діяльність “

Для ведення зборів нам потрібно вибрати голову і секретаря.

У кого є які пропозиції.

Голова зборів - вихователь Дерій З.О.

Секретар - секретар Дорофей Л.В.

Хто за дану пропозицію прошу голосувати

За -

Проти –

Утримався -

Одноголосно

Займіть свої робочі місця.

Голова Дерій З.О.. - Ознайомлю вас з порядком денним та регламентом роботи загальних зборів (конференції ) дошкільного навчального закладу “Ялинка”

(Знайомите)

Хто за даний порядок денний прошу голосувати

За -

Проти -

Утримався -

Одноголосно

Слово для виступу надається завідуючій ДНЗ “Ялинка” Вовк Р.М.

Які є запитання до доповідача ?

Слово для виступу надається ---------------------

Заслухавши звіт завідувачки про свою діяльність пропонується оцінити її роботу шляхом відкритого голосування

- задовільно

- незадовільно

Хто за те, щоб роботу завідуючої ДНЗ “Ялинка” Вовк Р.М. оцінити задовільно прошу голосувати

Хто за

Проти -

Утримався –

Одноголосно.

На цьому загальні збори закінчені . Дякуємо за увагу.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

31 травня 2017 року , о 17 годині в приміщенні дошкільного навчального закладу “ЯЛИНКА” відбудуться загальні збори (конференція )

ПОВІСТКА ДЕННА :

1. Звіт завідуючої ДНЗ “ ЯЛИНКА “ перед педагогічним колективом та громадськістю .

Запрошуються члени батьківського комітету, педагогічного колективу, батьки вихованців закладу.

Адміністрація

П Р О Т О К О Л

Загальних зборів (конференції) дошкільного навчального закладу (ясла-садок) “Ялинка” комбінованого типу Коржівської сільської ради

31 травня 2017 року

Присутні 60 чоловік:

З них колектив ДНЗ Ялинка” 17 чол.

Запрошені : Головний бухгалтер сільської ради , вчителі

Повістка дня

1. Звіт завідувача ДНЗ “Ялинка” Р.М. Вовк про свою діяльність у 2016-2017 н. році

(Доповідь додається)

Розповіла про роботу колективу за минулий рік. Звернула увагу на методичну роботу організацію навчально-виховного процесу.

Результативність роботи з дітьми

На виконання Законів України „Про дошкільну освіту”, „Про охорону дитинства”, положення про дошкільний навчальний заклад протягом 2016 – 2017 навчального року педагогічний колектив працював над вирішенням таких завдань:

v впроваджувати в практику реалізації державного стандарту дошкільної освіти – Базового компоненту;

v продовжувати створювати належні умови для реалізації завдань Програми розвитку дитини ”Українське дошкілля” та «Впевнений старт»(для страших дошкільників), організації навчально-виховної роботи та підпорядковувати створений розвивальний простір інтересам дітей;

v спрямувати зусилля педколективу на створення здоров’язбережувального освітнього простору;

v - Формувати практичні економічні уміння і навички.

Становлення соціального здоров'я дошкільників в умовах ДНЗ та сім’ї.

v Національно-патріотичне виховання дошкільників.

v Розвиток музичного виховання;

v Засоби освітнього впливу на дитячу особистість – творча гра (сюжетно-рольова, конструкторсько-будівельна, театралізація, драматизація),

v Виховання дошкільнят засобами художньої література (фольклор, авторські твори) і робота з дитячою книжкою.

v Активізувати роботу щодо екологічного виховання дошкільників.

Виконання поставлених завдань вирішувалося через організацію навчально-виховного процесу педагогами дошкільного закладу шляхом виконання завдань Базового компонента дошкільної освіти, Програми навчання та виховання дітей ”Українське дошкілля” та «Впевнений старт»(для старших дошкільників)

Забезпечення кваліфікованими педагогічними кадрами, розстановку кадрів та проблеми над якими працює заклад та групи.

Забезпечення інваріантної так варіативної частини навчального плану.

Продовжується робота з морально-етичного виховання , що базується на принципах гуманізму

Забезпечення організації харчування , медичного обслуговування проведення оздоровлення та загартування дітей. Дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних норм, стан дитячого травматизму. Розповіла про проблеми закладу та їх вирішення.

Налагоджена робота з батьками, допомога сільської ради, управління освіти.

Грубих порушень на протязі діяльності на керівній посаді з боку вищестоящих організацій не було.

Виступила : від батьків Тютюн К.Д.

Подякувала всім вихователям закладу за нелегку працю виховувати підростаюче покоління.

Розповіла про зайнятість батьків на роботі та важливість дитячого закладу для сім”ї.

Діти вчаться спілкуватися з однолітками і дорослими, розвивають свої здібності і таланти, отримують якісну підготовку до навчання в школі.

Запропонувала батькам допомогти створити розвивальне середовище в закладі.

Подякувала колективу та завідуючій за збереження та розвиток дитячого закладу. Садок завжди в охайному стані, багато квітів, діти з радістю ідуть в заклад.

Роботу закладу та завідуючої вважає задовільною.

Виступила : завгосп ДНЗ Михальчук М.М. розповіла про підготовку та проведення літнього оздоровчого періоду , забезпечення організації харчування в ДНЗ (ясла-садок) “ Ялинка” Подякувала батькам, які приносять зелень, заморожені фрукти Харчоблок оснащений необхідним технологічним обладнанням, гарячою і холодною проточною водою та відповідає санітарно-гігієнічним вимогам щодо його утримання. Управління освіти , молоді та спорту в цьому році придбали для закладу нову електричну 4-х комфорочну плиту з духовою шафою. ПАТ «УФІК-Агро» придбали борошно, олію, цукор.Сільська рада виділила 3000 тис. грн. для придбання посуду на кухню, подарували два емальованих відра та дві каструлі із нержавіючої сталі.

Проводиться контроль за якістю продуктів, терміном реалізації.. Під час оздоровчого періоду для дітей створений другий сніданок з 10.00 до 11.00 у вигляді фруктів, соків, які видаються під час прогулянки

Щоденно оприлюднюється батькам меню біля харчоблоку та в кожній групі.

Перспективне меню та меню розкладку складає сестра медична з урахуванням наявності сезонних продуктів.

Організоване повноцінне, безпечне і якісне харчування дітей (замовлення і прийняття до закладу безпечних і якісних продуктів харчування і продовольчої сировини, дотримання умов і термінів їх зберігання, технології виготовлення страв, правил особистої гігієни працівників харчоблоку).

Забезпечується виконання натуральних норм харчування, застосовуючи при цьому грошові норми.

Забезпечується відпрацювання режиму і графіка харчування дітей, інформуються батьки про організацію харчування у закладі.

Взяли на контроль виконання протиепідемічних заходів щодо попередження спалахів кишкових інфекцій і харчових отруєнь. Забезпечується суворе дотримання Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання закладу та організації навчально-виховного процесу, затвердженого Постановою Головного санітарного лікаря України.

Заборонено використання в раціоні харчування дітей сухих сніданків : чіпси, сухарики, шоколадні вироби, газовані напої що містять штучні консерванти, ароматизатори і викликають подразнення слизової оболонки шлунку.

Під час оздоровчого періоду підприємці села Майсон А.М., Азарова О.І., Євтушенко М.В. надають благодійну допомогу закладу та привозять , згідно сертифікатів, соки, свіжі фрукти та овочі.

Подякувала сільському голові Науменку В.І. та завідуючій д\з про піклування та вирішування проблем закладу.

Роботу закладу та завідуючої вважає задовільною.

Виступила вихователь - методист Гавриш Я.О. розповіла про проведену методичну роботу в закладі та подякувала батькам, які взяли активну участь в конкурсах: «Найкраща годівничка», «Дерево роду», «Сфітлофор-моргайко», «Український оберіг » до тижня патріотичного виховання , «Небезпечний сірничок» до тижня «З вогнем не жартуй» та ін.

Ознайомила батьків з планом роботи на літо.

Подякувала завідуючій д\з про піклування про заклад та уміння працювати з людьми.

Роботу закладу та завідуючої вважає задовільною.

Слухали : медсестру ДНЗ Л.В. Дорофей , яка розповіла , що діяльність дошкільного закладу у літній період спрямовується на організацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку , закріплення, уточнення , розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через різні види дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, художньої, предметно-практичної,тощо.

Розповіла про проведення загартовуючих заходів в закладі, фізичне виховання та спонсорську допомогу підприємців.

Дорофей Л.В. звернула увагу , щоб батьки своєчасно сповіщали вихователів про можливу відсутність дитини в ДНЗ і причини невідвідування закладу.

Подякувала колективу та завідуючій за добросовісне відношення до своїх обов»язків. Роботу закладу та завідуючої вважає задовільною.

Слухали бухгалтера сільської ради , представника від батьків Круглу Н.В.

Підняла питання про проблеми д\садака , які потрібно вирішувати. Оздоровлення та харчування дітей в літній період. Оцінила роботу закладу та завідуючої задовільно. Старанне відношення завідуючої до

своїх обов”язків. Не пропустила жодної сесії та виконкому сільської ради, піклується про заклад та виховання дітей.

Слухали : представника від батьків Костенка Ю.В.

Вдячний вихователям і особисто завідуючій , яка піклується про роботу д\закладу, озеленення території її благоустрій, багато працює сама і залучає до роботи всіх працівників, батьків ,спонсорів.

Роботу закладу та завідуючої вважає задовільною.

Голова зборів : Дерій З.О. повідомила, що заслухавши звіт завідуючої ДНЗ “Ялинка” Вовк Р.М. про свою діяльність та всіх виступаючих , пропонується оцінити роботу завідуючої шляхом відкритого голосування

- задовільно,

- незадовільно

Проголосували :

- задовільно – 58 чоловік

- незадовільно - 0

- утримались - 2

УХВАЛИЛИ :

1.1. Вважати роботу завідуючої ДНЗ “Ялинка” та всього колективу

задовільною.

1.2. Прийняти до уваги звітну інформацію.

1.3. Продовжити роботу над створенням закладу нового сучасного типу.

Голова зборів Дерій З.О.

Секретар Дорофей Л.В.

Кiлькiсть переглядiв: 314

Коментарi